Sprawy rozwodowe Szczecin

Proces rozwodowy jest często bardzo złożony i skomplikowany. Ze względu na delikatne kwestie osobiste, nawet polubowny rozwód może szybko ujawnić wiele napięć lub kontrowersji. W takich przypadkach nieocenione jest korzystanie z wiedzy oraz doświadczenia adwokatów, którzy wyróżniają się profesjonalnym podejściem do wszystkich spraw z zakresu prawa rodzinnego, ukierunkowanym na w pełni satysfakcjonujący dla Klienta wynik. Rozumiemy emocjonalne i psychiczne obciążenie, które niesie ze sobą rozwód. Naszym celem jest złagodzenie tych negatywnych skutków oraz wypracowanie jak najlepszych wyników w każdej sprawie rozwodowej. Wykorzystujemy szeroką wiedzę i umiejętności, aby bronić interesów Klientów, zarówno na sali sądowej, jak i poza nią. Gwarantujemy m.in.:

– dokładną analizę sprawy oraz przygotowanie materiałów niezbędnych do osiągnięcia sprawiedliwego, satysfakcjonującego wyniku,

– niestandardową strategię postępowania, dopasowaną do najnowszego orzecznictwa sądów oraz indywidualnej sytuacji Klienta,

– profesjonalny zespół prawników, którzy przez cały czas zapewniają szybką oraz otwartą komunikację,

– kompleksowe wsparcie prawne na każdym etapie sprawy rozwodowej.

 

Rozwody Szczecin – reprezentacja w sądzie lub mediacje

Doświadczeni prawnicy, pracujący w naszej Kancelarii, szybko i efektywnie rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane sprawy rozwodowe. Możemy oferować nie tylko profesjonalną reprezentację Klienta podczas postępowania sądowego, ale także proponować mediacje w celu przygotowania ugody między małżonkami. Wiele sporów rozwiązujemy bez konieczności korzystania z drogi sądowej. Podpowiemy najkorzystniejsze opcje, biorąc pod uwagę oczekiwania oraz potrzeby Klienta.

 

Adwokat rozwód Szczecin – podział majątku i opieka nad dzieckiem

Z rozwodem wiąże się również kwestia ustalenia władzy rodzicielskiej (jeśli małżonkowie mają dzieci) oraz niejednokrotnie podział majątku. Szczegółowo wyjaśniamy te zagadnienia i podpowiadamy skutecznie rozwiązania, by osoby, z którymi współpracujemy, podejmowały najlepsze dla swoich interesów, świadome decyzje. W sprawach tych kierujemy się również empatią, gdyż wiemy, że opieka nad dzieckiem w przypadku rozwodów rodzi zwykle najwięcej konfliktów. Zadbamy o to, aby podczas postępowania zapewnić komfort zarówno naszemu Klientowi, jak i Jego dzieciom. Wskażemy również rozwiązania problemów związanych z odmową płacenia alimentów lub zaniżoną stawką świadczenia. W kwestii podziału majątku dokładnie analizujemy, jakie dobra należą się poszczególnym małżonkom oraz zapewniamy sprawiedliwą alokację własności.

 

Sprawy rozwodowe Szczecin – pełna obsługa prawna lub jednorazowe porady

Nasza Kancelaria oferuje zarówno kompleksowe prowadzenie sprawy rozwodowej w Szczecinie oraz poza jego granicami, jak i możliwość umówienia jednorazowego spotkania, podczas którego przyjrzymy się danemu przypadkowi, opiszemy dostępne warianty działania i udzielimy odpowiednich porad. Ustalimy również, czy postępowanie sądowe jest w ogóle możliwe (według prawa przesłankę do rozwodu stanowi trwały i zupełny rozkład małżeństwa). Zrobimy wszystko, by Klienci Kancelarii osiągnęli satysfakcjonujący dla nich wynik sprawy rozwodowej.

 

UWAGA:

W ramach spraw rozwodowych, Kancelaria prowadzi jedynie sprawy małżonka, który nie zgadza się na rozwód (wnosi o oddalenie powództwa). W przypadku spraw o separację, możliwa jest również reprezentacja małżonka, który inicjuje postępowanie, lecz jedynie wówczas gdy zmierza ono do ratowania związku małżeńskiego.

Nasze wyróżnienia
najlepsi adwokaci Szczecin 2021 oferteo
Nagroda orły prawa Krzysztof Konysz Szczecin
Nagroda 2021 gold Krzysztof Konysz adwokat Szczecin