Sprawy rozwodowe Szczecin

Sprawy rozwodowe Szczecin

Proces rozwodowy jest często bardzo złożony i skomplikowany. Ze względu na delikatne kwestie osobiste, nawet polubowny rozwód może szybko ujawnić wiele napięć lub kontrowersji. W takich przypadkach nieocenione jest korzystanie z wiedzy oraz doświadczenia adwokatów, którzy wyróżniają się profesjonalnym podejściem do wszystkich spraw z zakresu prawa rodzinnego, ukierunkowanym na w pełni satysfakcjonujący dla Klienta wynik. Rozumiemy emocjonalne i psychiczne obciążenie, które niesie ze sobą rozwód. Naszym celem jest złagodzenie tych negatywnych skutków oraz wypracowanie jak najlepszych wyników w każdej sprawie rozwodowej. Wykorzystujemy szeroką wiedzę i umiejętności, aby bronić interesów Klientów, zarówno na sali sądowej, jak i poza nią. Gwarantujemy m.in.:

– dokładną analizę sprawy oraz przygotowanie materiałów niezbędnych do osiągnięcia sprawiedliwego, satysfakcjonującego wyniku,

– niestandardową strategię postępowania, dopasowaną do najnowszego orzecznictwa sądów oraz indywidualnej sytuacji Klienta,

– profesjonalny zespół prawników, którzy przez cały czas zapewniają szybką oraz otwartą komunikację,

– kompleksowe wsparcie prawne na każdym etapie sprawy rozwodowej.

 

Rozwody Szczecin – reprezentacja w sądzie lub mediacje

Doświadczeni prawnicy, pracujący w naszej Kancelarii, szybko i efektywnie rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane sprawy rozwodowe. Możemy oferować nie tylko profesjonalną reprezentację Klienta podczas postępowania sądowego, ale także proponować mediacje w celu przygotowania ugody między małżonkami. Wiele sporów rozwiązujemy bez konieczności korzystania z drogi sądowej. Podpowiemy najkorzystniejsze opcje, biorąc pod uwagę oczekiwania oraz potrzeby Klienta.

 

Adwokat rozwód Szczecin – podział majątku i opieka nad dzieckiem

Z rozwodem wiąże się również kwestia ustalenia władzy rodzicielskiej (jeśli małżonkowie mają dzieci) oraz niejednokrotnie podział majątku. Szczegółowo wyjaśniamy te zagadnienia i podpowiadamy skutecznie rozwiązania, by osoby, z którymi współpracujemy, podejmowały najlepsze dla swoich interesów, świadome decyzje. W sprawach tych kierujemy się również empatią, gdyż wiemy, że opieka nad dzieckiem w przypadku rozwodów rodzi zwykle najwięcej konfliktów. Zadbamy o to, aby podczas postępowania zapewnić komfort zarówno naszemu Klientowi, jak i Jego dzieciom. Wskażemy również rozwiązania problemów związanych z odmową płacenia alimentów lub zaniżoną stawką świadczenia. W kwestii podziału majątku dokładnie analizujemy, jakie dobra należą się poszczególnym małżonkom oraz zapewniamy sprawiedliwą alokację własności.

 

Sprawy rozwodowe Szczecin – pełna obsługa prawna lub jednorazowe porady

Nasza Kancelaria oferuje zarówno kompleksowe prowadzenie sprawy rozwodowej w Szczecinie oraz poza jego granicami, jak i możliwość umówienia jednorazowego spotkania, podczas którego przyjrzymy się danemu przypadkowi, opiszemy dostępne warianty działania i udzielimy odpowiednich porad. Ustalimy również, czy postępowanie sądowe jest w ogóle możliwe (według prawa przesłankę do rozwodu stanowi trwały i zupełny rozkład małżeństwa). Zrobimy wszystko, by Klienci Kancelarii osiągnęli satysfakcjonujący dla nich wynik sprawy rozwodowej.

 

Nasze wyróżnienia
logo1
logo2
logo3