Zakres usług

Kancelaria  świadczy  kompleksową  pomoc  w  następujących obszarach  prawnych:

 • prawa cywilnego (rzeczowego, zobowiązań, spadkowego, rodzinnego),
 • prawa karnego (w zakresie przestępstw oraz wykroczeń),
 • prawa handlowego i gospodarczego (m.in. w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego),
 • prawa upadłościowego i naprawczego,
 • postępowania egzekucyjnego,
 • prawa pracy,
 • prawa administracyjnego.

Pomoc prawna świadczona w formie:

 • reprezentowania Klientów w ramach postępowania sądowego (przed sądami  powszechnymi i administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem  Administracyjnym), przed prokuraturą i pozostałymi organami ścigania, a także przed organami administracji publicznej,
 • reprezentowania Klientów w ramach postępowań pozasądowych (udział w negocjacjach, postępowaniach mediacyjnych),
 • sporządzania pism procesowych (pozwów, wniosków, środków odwoławczych),
 • sporządzania opinii prawnych,
 • sporządzania oraz analizy umów cywilnoprawnych,
 • udzielania porad prawnych.

Obszary specjalizacji

Obsługa prawna
przedsiębiorców
Prawo
budowlane
Zamówienia
publiczne
Prawo własności
intelektualnej
Przestępczosć
gospodarcza
Prawo
medyczne
Prawo
spadkowe
Prawo
karne
Sprawy
rozwodowe
Prawo
cywilne

 

Pomoc prawna Szczecin

Szerokie grono osób szuka dziś odpowiedzi na pytania z zakresu prawa w Internecie. Niestety, wiele z opublikowanych w „sieci” porad prawnych może być zdezaktualizowanych, nieprecyzyjnych lub po prostu błędnych. Bazowanie w zakresie prawa jedynie na własnej intuicji również często prowadzi do negatywnych konsekwencji. Gdzie więc warto szukać pomocy?

Zwykle najlepszym wyborem jest profesjonalna pomoc prawna. Szczecin to miasto, w którym mieści się Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Konysza. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość spersonalizowanych oraz kompleksowych usług prawnych. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Specjalizujemy się w kilku obszarach prawa, w tym m.in.: prawie cywilnym, karnym, gospodarczym, spadkowym, upadłościowym, czy administracyjnym.

Czytaj więcej

Profesjonalna pomoc prawna Szczecin – jak wygląda współpraca?

Nasi prawnicy mogą udzielić wsparcia na wielu polach – zaproponować rzetelną poradę prawną, zająć się przygotowaniem konkretnych pism czy też poprowadzić określoną sprawę od początku, aż do pomyślnego zakończenia. Zajmujemy się nawet najbardziej skomplikowanymi przypadkami. Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, arbitrażowymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej.

Z wieloma osobami współpracujemy stale, świadcząc bieżącą pomoc prawną w Szczecinie, tak ważną np. w środowisku biznesowym. Podczas pierwszego spotkania nasi specjaliści najpierw wysłuchają problemu, następnie przeanalizują dostarczone materiały i przedstawią możliwe rozwiązania. Wyjaśnią również wszelkie szczegóły współpracy, chętnie odpowiadając na pytania. Zawsze gwarantujemy pełną dyskrecję oraz profesjonalne, indywidualne podejście do danej sprawy. Nasi Klienci mają pełną świadomość tego, jakie konsekwencje niosą z sobą podejmowane kroki prawne. Cierpliwie tłumaczymy wszystkie zawiłe zagadnienia, przygotowujemy na to, co może wydarzyć się podczas postępowania sądowego i dążymy do rozwiązania, które w pełni satysfakcjonuje Klienta.

 

Jednorazowe porady prawne - Szczecin i inne miasta

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zgłosić się do nas także po jednorazową poradę. Oferujemy szybkie rozwiązywanie problemów prawnych w profesjonalny sposób. Jesteśmy na bieżąco z aktualną literą prawa oraz orzecznictwem sądów w wielu sprawach, więc czego udzielana pomoc bazuje na najnowszych regulacjach.

Wśród naszych podstawowych usług możemy wymienić nie tylko porady prawne. Szczecin jest miastem, w którym zajmujemy się również przygotowaniem wszelkiego rodzaju pism procesowych. Sporządzamy oraz analizujemy umowy i opinie. Często także prowadzimy postępowania pozasądowe, takie jak negocjacje czy mediacje. Nie zawsze trzeba rozpoczynać proces przed wymiarem sprawiedliwości i ponosić związane z nim koszty – pomoc doświadczonego prawnika w takich sytuacjach jest nieoceniona. Doradzimy, kiedy warto postawić na próbę polubownego rozwiązania danej sprawy. W celu uzyskania pomocy prawnej można spotkać się z nami w kancelarii w Szczecinie lub skontaktować za pomocą komunikacji elektronicznej.

Nasze wyróżnienia
najlepsi adwokaci Szczecin 2021 oferteo
Nagroda orły prawa Krzysztof Konysz Szczecin
Nagroda 2021 gold Krzysztof Konysz adwokat Szczecin