Prawo cywilne Szczecin

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Konysza w Szczecinie oferuje kompleksową obsługę oraz doradztwo w sprawach z zakresu prawa cywilnego. Doświadczenie, doskonała znajomość przepisów, a także indywidualne podejście, to gwarancja skutecznej reprezentacji oraz obrony interesów naszych klientów.

 

Czym zajmuje się prawo cywilne?

Będące jedną z najbardziej rozbudowanych gałęzi orzecznictwa prawo cywilne zajmuje się regulacją stosunków prawnych pomiędzy stronami, które występują na równych pozycjach i we wzajemnej relacji. Kancelaria prawa cywilnego w Szczecinie udziela wsparcia Klientom w wielu aspektach życia codziennego, w tym gospodarczego. Szereg z obsługiwanych przez nas spraw dotyczy m.in. zawierania umów, dokonywania transakcji kupna i sprzedaży, wykonywania usług, udzielania kredytów czy ubezpieczeń. Prawo cywilne reguluje również relacje rodzinne i opiekuńcze, a także kwestie związane z dziedziczeniem. Co do zasady, dzieli się je na następujące działy:

– prawo cywilne – część ogólna,

– prawo zobowiązań,

– prawo rzeczowe,

– prawo rodzinne,

– prawo spadkowe.

 

Pomoc w sprawach z zakresu prawa cywilnego w Szczecinie

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w dowolnej sprawie, regulowanej przez prawo cywilne, Szczecin jest miastem, na terenie którego nasza kancelaria adwokacka udzieli profesjonalnego wsparcia. Zakres oferowanych usług jest bardzo szeroki i obejmuje nie tylko udzielanie bieżących porad czy reprezentowanie Klientów w sporach i postępowaniach, ale także m.in.:

– sporządzanie pozwów, wniosków i pism procesowych,

– opiniowanie umów, wykonywanie analiz prawnych,

– udział w negocjacjach, prowadzenie mediacji pomiędzy stronami sporu,

– obsługę spraw z dziedziny prawa spadkowego,

– prowadzenie spraw rozwodowych, alimentacyjnych o ustanowienie opieki nad dzieckiem,

a także wiele innych form wsparcia oraz pomocy prawnej dotyczącej dowolnej gałęzi prawa cywilnego, np. spraw o odszkodowanie za błąd lekarski czy ochronę dóbr osobistych. Jeśli potrzebują Państwo porady lub kompleksowej opieki prawnej, mającej na celu ochronę Państwa interesów, dobrego imienia lub należnych praw rzeczowych, nasza Kancelaria prawa cywilnego w Szczecinie jest do Państwa dyspozycji.

 

Prawo cywilne Szczecin – adwokat Krzysztof Konysz

Biorąc pod uwagę, jak wiele aspektów codziennego życia reguluje prawo cywilne, pomoc doświadczonego adwokata, specjalizującego się w tego rodzaju materii, często okazuje się bezcenna. Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, w zakresie bieżącej obsługi oraz reprezentowania w sporach pozasądowych i postępowaniach toczących się przed sądem.

 

Kancelaria prawo cywilne Szczecin

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na konsultację lub uzyskania porady prawnej. Oferujemy zakres wsparcia dopasowany do indywidualnych potrzeb. Działając w granicach i z poszanowaniem obowiązującego prawa, ponad wszystko stawiamy interesy naszych Klientów.

Nasze wyróżnienia
najlepsi adwokaci Szczecin 2021 oferteo
Nagroda orły prawa Krzysztof Konysz Szczecin
Nagroda 2021 gold Krzysztof Konysz adwokat Szczecin