Prawo karne Szczecin

Adwokat prawo karne Szczecin

Kancelaria adwokacka Krzysztofa Konysza ze Szczecina świadczy swoim Klientom kompleksowe doradztwo w sprawach karnych, karno-skarbowych oraz regulowanych Kodeksem wykroczeń. Reprezentujemy interesy osób oskarżonych, podejrzanych, skazanych oraz pokrzywdzonych w wyniku popełnionego przestępstwa. Nasze wsparcie przydaje się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest doświadczony, dobry adwokat. Prawo karne w Szczecinie stanowi stosunkowo popularną profesję wśród prawników, jednak biorąc pod uwagę jego specyfikę, warto zaufać najlepszym specjalistom.

 

Dobry adwokat Szczecin prawo karne

Sprawy wynikające z przepisów Kodeksu karnego to jeden z podstawowych obszarów działalności naszej kancelarii od początku jej istnienia. Zdajemy sobie sprawę, że skomplikowana materia prawa karnego nie pozostawia obrońcom żadnego marginesu błędu, gdyż stawką często jest ludzka wolność. Właśnie dlatego, reprezentując interesy swoich Klientów, Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Konysza, wykorzystuje wiedzę oraz bogate doświadczenie procesowe.

Rola obrońcy w sprawach karnych zawsze wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Niezależnie od tego, czy postępowanie dotyczy kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających, rozboju czy zabójstwa, obowiązkiem dobrego adwokata zawsze jest dbałość o prawo obywatela do sprawiedliwego procesu.

Dla tych z Państwa, którzy poszukują obrońcy w tak skomplikowanej materii, jak prawo karne, Szczecin jest miastem w którym skorzystanie z naszych usług, świadczonych zawsze z pełnym zaangażowaniem.

 

Adwokat prawo karne szczecin – zakres pomocy

Sprawy, w których zapewniamy wsparcie naszym Klientom, dotyczą wszystkich przestępstw regulowanych przepisami Kodeksu karnego oraz wykroczeń. Siedzibą naszej Kancelarii jest Szczecin, jednak udzielamy również konsultacji i porad prawnych online, dzięki czemu z wiedzy i doświadczenia naszych prawników mogą korzystać osoby z całego kraju. Komu swoją pomoc oferuje nasz adwokat ze Szczecina, jeżeli chodzi o sprawy karne? Proponujemy wsparcie m.in.:

– osobom podejrzewanym o popełnienie przestępstwa,

– oskarżonym,

– pokrzywdzonym na skutek czynu opisanego w Kodeksie karnym,

– oskarżycielom posiłkowym oraz prywatnym.

 

Prawko karne Szczecin – zakres usług

Zapewniamy pomoc adwokata w sprawach karnych przed sądami wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym. Reprezentujemy naszych Klientów na każdym etapie postępowania. Pomagamy osobom tymczasowo aresztowanym oraz zatrzymanym, a więc w tzw. sprawach aresztowych. Na nasze wsparcie mogą liczyć podejrzani i oskarżeni w postępowaniach przygotowawczych, postępowaniach sądowych oraz odwoławczych. Równocześnie, wspieramy osoby skazane, odbywające karę pozbawienia wolności, pomagając m.in. w sporządzeniu kasacji do Sądu Najwyższego.

Jesteśmy również przekonani, że rolą dobrego adwokata specjalizującego się w prawie karnym, jest wspieranie w zgłaszaniu czynu zabronionego do odpowiednich organów, dlatego zapewniamy pomoc w sporządzeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Warto pamiętać, że na gruncie etycznym, a często również prawnym, złożenie takiego zawiadomienia w uzasadnionych przypadkach jest wymagane. Dotyczy to szczególnie czynów o wyjątkowej szkodliwości społecznej, wskazanych w art. 240 Kodeksu karnego.

 

Adwokat Szczecin sprawy karne – jak wybrać dobrego prawnika?

Biorąc pod uwagę, że nawet najdrobniejszy błąd lub nieuwaga obrońcy na sali sądowej, lub w procesie przygotowawczym może skutkować odebraniem ludzkiej wolności, warto postawić na sprawdzonego, zaufanego specjalistę od spraw karnych. Nasza Kancelaria świadczy porady i pomoc prawną w pełnym zakresie, wykorzystując w tym celu swoje wieloletnie doświadczenie oraz gromadzoną latami wiedzę prawniczą. Nieustannie rozszerzamy swoje kompetencje, dążąc do zapewnienia Państwu jeszcze pełniejszej, kompleksowej ochrony. Wybierając dobrego adwokata w Szczecinie od spraw karnych, warto sprawdzić opinie u źródła, dlatego polecamy kontakt z naszym biurem, gdzie chętnie udzielimy dodatkowych, wyczerpujących informacji.

 

Nasze wyróżnienia
najlepsi adwokaci Szczecin 2021 oferteo
Nagroda orły prawa Krzysztof Konysz Szczecin
Nagroda 2021 gold Krzysztof Konysz adwokat Szczecin