Prawo budowlane Szczecin

Kompleksowe doradztwo – prawo budowlane Szczecin i okolice

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Konysza świadczy kompleksowe usługi doradcze na każdym etapie realizowania dowolnych przedsięwzięć budowlanych. Jesteśmy specjalistami z zakresu prawa budowlanego ze Szczecina z bogatym doświadczeniem. Z sukcesem zajmujemy się opracowywaniem projektów umów o generalne wykonawstwo inwestycji, zastępstwo inwestycyjne oraz podwykonawstwo. Tworzymy dokumenty i umowy o dzieło, pracę lub roboty budowlane, sprzedaż z montażem albo umowy dostawy.

Przygotowujemy opinie prawne dotyczące ubiegania się o zezwolenia administracyjne, możliwości wykonania inwestycji na wskazanym obszarze czy też wadliwości zezwoleń administracyjnych. Opracowujemy opinie związane z kwestią udzielonych zabezpieczeń, interpretowania umów (w tym z zakresu robót budowlanych), jak również obowiązkowych zmian w obrębie umów, zezwoleń administracyjnych oraz udzielonych zabezpieczeń.

Obsługa prawna deweloperów i inwestorów

Prowadzimy bieżącą obsługę prawną deweloperów oraz inwestorów. Zajmujemy się przygotowywaniem rozmaitych umów, w tym m.in.: o generalne wykonawstwo inwestycji, pełnienie funkcji inżyniera kontraktu, obsługę geodezyjną, nadzór autorski lub prace projektowe. Opracowujemy umowy deweloperskie, przeniesienia praw do nieruchomości, a także prospekty informacyjne. Nasza oferta obejmuje też strukturyzowanie projektów od strony podatkowej i prawnej.

Pomoc prawna i administracyjna – prawo budowlane Szczecin

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną dotyczącą uzyskiwania różnego typu zezwoleń administracyjnych, w tym m.in. decyzji o warunkach zabudowy, o uwarunkowaniach środowiskowych, zezwalających na realizację inwestycji lotniczych, drogowych, pozwoleń na wycinkę drzew oraz użytkowanie. Pomagamy również w zakresie dokonywania zmian zezwoleń administracyjnych oraz ich przenoszenia na inne podmioty.

Reprezentowanie Klientów przed sądem

Zajmujemy się reprezentowaniem Klientów przed sądami powszechnymi, arbitrażowymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej. Bierzemy udział w rozmowach ugodowych, w tym dotyczących m.in. spraw o zaskarżenie bądź uzyskanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych, pozwoleń na budowę czy decyzji o warunkach zabudowy. Ponadto reprezentujemy Klientów w sprawach o wynagrodzenie za roboty dodatkowe albo roboty budowlane.

Ofertę kierujemy do Klientów prywatnych oraz przedsiębiorców poszukujących doświadczonych specjalistów od z zakresu prawa budowlanego ze Szczecina.

Nasze wyróżnienia
najlepsi adwokaci Szczecin 2021 oferteo
Nagroda orły prawa Krzysztof Konysz Szczecin
Nagroda 2021 gold Krzysztof Konysz adwokat Szczecin